KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075150
nr 1507 5150
Oidentifierad konstnär. Smedja. Signerad Grundström. Olja på duk, 48x60 cm, yttermått inklusive ram: 67x79 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:51:59
150 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)